Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytanie?
Wypełnij poniższy formularz

Nasz adres


Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane
"Przem-Gri" Sp. z o.o.
10-418 Olsztyn, ul. Przemysłowa 3

tel/fax - 89 523-52-04
NIP: 739-020-46-12
REGON: 510544136

Godziny pracy biura:
Poniedziałek-Piątek godz. 7.00-15.00

Kontakt mailowy


ZARZĄD:
Prezes - Andrzej Chomański
achomański@przem-gri.pl
Wiceprezes - Bogdan Sokalski
bsokalski@przem-gri.pl
Wiceprezes - Jan Suski
jsuski@przem-gri.pl
Wiceprezes - Józef Ścibek
jscibek@przem-gri.pl
Wiceprezes - Sylweriusz Knysak
sknysak@przem-gri.pl

DZIAŁ FINANSÓW I KADR:
Kadrowa - Iwonna Lasmanowicz
ilasmanowicz@przem-gri.pl
Główna księgowa - Bogusława Sieheń
bsiehen@przem-gri.pl
Kamila Kielak
kielak@przem-gri.pl
Diana Zdunek
dzdunek@przem-gri.pl



DZIAŁ PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI, BADAŃ I ROZWOJU:
Regina Krupowicz
rkrupowicz@przem-gri.pl
Kierownik działu - Ireneusz Ławrynowicz
ilawrynowicz@przem-gri.pl
tel/fax: 89 534-97-09

DZIAŁ REALIZACJI:
Beata Agnieszka Rusiniak
brusiniak@przem-gri.pl
Sylwia Wojcieszczak
swojcieszczak@przem-gri.pl
Karolina Wiśniewska
kwisniewska@przem-gri.pl
Krzysztof Rakowski
rakowski@przem-gri.pl
Waldemar Wdowiak
wdowiak@przem-gri.pl
Jerzy Karaszewski
jerzy.karaszewski@wp.pl
Mateusz Dobrydnio
mdobrydnio@przem-gri.pl