Logo do druku


                                                  Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane                           
                "Przem-Gri" Sp. z o.o.
                10-418 Olsztyn, ul. Przemysłowa 3

              tel/fax - 89 523-52-04
              NIP: 739-020-46-12
              REGON: 510544136

               Godziny pracy biura:
               Poniedziałek-Piątek godz. 7.00-15.00
                   ZARZĄD:
  Prezes - Andrzej Chomański
  
achomański@przem-gri.pl
  Wiceprezes - Bogdan Sokalski
   
bsokalski@przem-gri.pl
  Wiceprezes - Jan Suski
   
jsuski@przem-gri.pl
  Wiceprezes - Józef Ścibek
   
jscibek@przem-gri.pl
  Wiceprezes - Sylweriusz Knysak
    
sknysak@przem-gri.pl

             
  KSIĘGOWOŚĆ:
 Główna księgowa - Bogusława Sieheń
        
bsiehen@przem-gri.pl
              Kamila Kielak    
         kielak@przem-gri.pl
               Diana Zdunek
        
dzdunek@przem-gri.pl

    DZIAŁ PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI:
         Regina Krupowicz
    
rkrupowicz@przem-gri.pl
       Ireneusz Ławrynowicz
     
ilawrynowicz@przem-gri.pl
     
   tel/fax: 89 534-97-09

    KIEROWNICY BUDÓW:
    Beata Agnieszka Rusiniak
       brusiniak@przem-gri.pl
    Sylwia Wojcieszczak
        swojcieszczak@przem-gri.pl
    Krzysztof Rakowski
        rakowski@przem-gri.pl
    Waldemar Wdowiak
        wdowiak@przem-gri.pl
    Jerzy Karaszewski
    Dariusz Werbowy

Masz do nas pytanie?

Wypełnij poniższy formularz

Zobacz jak do nas dojechać